ایران دکور آسمان مجازي آشپزخانه طرح های متنوع آن | ایران دکور

آسمان مجازی آشپزخانه طرح های متنوع آن

آسمان مجازی آشپزخانه طرح های متنوع آن
آسمان مجازی برای پاسخ به حس طبیعت دوستی انسان ارائه شد. می توانید آسمانی آبی با ابرهای درحال حرکت و پرندگان در حال پرواز، بالای سرتان در آشپزخانه خود داشته باشید.

اما آسمان مجازی چیست و چه فوایدی دارد؟

آسمان مجازی  از نور LED برای شبیه سازی محیط طبیعی استفاده می کند. نصب این سقف محیطی در آشپزخانه تان ایجاد می کند که گویا تصویر واقعی از فیلم های تخیلی است. با آسمان مجازی می توانید در آشپزخانه تان ابرهای در حال حرکت، پرندگان در حال پرواز، آسمان آبی و آفتابی و حتی طلوع و غروب آفتاب را هم مشاهده کنید.

چرا از آسمان های مجازی استفاده کنیم؟ در ارتباط نبودن با طبیعت می تواند صدمات جدی به سلامت ما وارد کند، سلامت فیزیکی و سلامت ذهنی ما تحت تاثیر این ارتباط است. بیشتر از ۱۵۰,۰۰۰ سال، انسان ها در محیط بیرون زندگی و کار می کردند. زندگی در کنار درختان و برگ ها ، رودخانه، ماهیگیری و آسمان و در کل ارتباط با طبیعت احساس آرامش در انسان ایجاد می کند. استفاده از آسمان مجازی، مزایای زیادی خصوصا برای سلامت انسان خواهد داشت. در محیط آشپزخانه که همیشه در حال آشپزی هستید، به چنین فضای روح بخشی احتیاج خواهید داشت.آسمان مجازی یک استارتاپ بود که توسط شرکت Detroit شکل گرفت. این سقف ها، آرامش تاثیرگذاری را در مغز انسان ها ایجاد می کنند.

یکی از کاربردهای آسمان مجازی در محیط هایی مانند بیمارستان و … است. کاشی های آکوستیک آسمان مجازی علاوه بر حس آرامش بخش و امیدی که در بیماران ایجاد می کنند، اجازه ورود صدا را به آن محیط نمی دهند. این کاشی ها در بیمارستان، خانه سالمندان، اتاق های فکر، فروشگاه ها، مدارس، مراکز رادیولوژی و… استفاده می شود. این کاشی ها می توانند در ابعاد ۲×۲ یا ۴×۲ استفاده شوند.
این سقف ها از سه جزء ساخته می شوند:تجهیزات نورپردازی: نورپردازی مناسب و اصولی در آسمان مجازی آشپزخانه یکی از عامل های مهم برای طبیعی جلوه دادن منظره است. تجهیزات نور پردازی اولین بخش هستند که به سقف متصل می شوند. که با لامپ های مختلفی انجام می شوند. معمولا از  LED استفاده می شود.

دومین بخش سقف های کاذب هستند که بعد از تجهیزات نوری متصل می شوند.

سومین بخش، کاشی های آسمان مجازی هستند، این همان بخشی است که دیده می شود. عکس های این منظره عکس های بسیار با کیفیت با ابعاد بسیار بزرگ هستند که از طبیعت گرفته شده اند. می توانید این عکس ها را بسته به دکوراسیون آشپزخانه و سلیقه تان انتخاب کنید تا روی کاشی ها چاپ شوند و فضایی بی نظیر و رویایی در آشپزخانه تان ایجاد کنید.

الویتر (Elevator) کاشی ها را از سقف کاذب جدا می کند و دلیل استفاده از آن، قرارگیری کاملا یکنواخت و بدون روزنه کاشی ها بر روی سازه سقف کاذب است که این امر در زیبایی کار تاثیر به سزایی دارد و استفاده از آن اختیاری است.

از آنجا که آشپزخانه فقط محلی برای پخت غذا نیست و اعضای خانه زمان زیادی را در آنجا صرف می کنند و با توجه به اینکه انسان ذاتا دوستدار طبیعت است، آسمان مجازی آشپزخانه می تواند تاثیر زیادی در روحیه اعضای خانه به خصوص مادرها داشته باشد، که اوقات زیادی در آشپزخانه سپری می کنند. با توجه به مشغله ی زیاد انسان ها و کمبود وقت برای ارتباز با طبیعت و با توجه به آپارتمانی شدن خانه ها و با پیشرفت بالای تکنولوژی و هوش مصنوعی، آسمان مجازی برای سقف آشپزخانه و محل های دیگر درست شده است که مانند یک آسمان آبی طبیعی به نظر می رسد و حتی حرکت ابرها، پرواز پرندگان و طلوع و غروب خورشید می تواند درست بالای سرتان در آشپزخانه شما اتفاق بیافتد. آسمان مجازی آشپزخانه می تواند استرس ها ، خستگی ها و ناراحتی های روزانه تان را کاهش دهد و آرامش را جایگزین آن کند.
این سقف ها مدل های مختلفی دارند که می توانید آن ها را انتخاب کنید:
تیم معماری و دکوراسیون داخلی ایران دکور مشاوره و بازدید رایگان انجام میدهد.میتوانید قبل از انجام دکوراسیونی با مجموعه ما مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*